úterý 15. září 2020

Jak jednoduše kreslit? Zkuste můj workbook

Stydíte se ukazovat své kresby? Říkáte o sobě, že neumíte kreslit? Chcete se naučit to naučit? Začněte kreslit s mým workbookem Jak jednoduše kreslit.  Půjdeme krok za krokem. Můžete kreslit každý den. 

Na zátek vám stačí pracovat se základními tvary, jako je kolečko, tečka, čtverec, vlnovka, a z nich tvořit jednoduché obrázky. Kombinovat trojúhelník se čtverečkem, dvě kolečka atd. Po chvíli uvidíte první jednoduché obrázky..

I já sama
 jsem měla pocit, že mé kresby vypadají, jako by je kreslilo dítě. Ale zaťatě jsem se do toho ponořila, zkoušela a trénovala. Pokud chcete mít v podvědomí uložené své nové obrázky, tak trénujte. Nakreslete je klidně 20x za sebou, dokud je nebudete kreslit automaticky.

Obrázky pak můžete využít ve své profesi např. lektorky, obchodníka, manažera, kouče. Obrázky, šipky a rámečky vám pomohou při obtížné komunikaci, nepříjemném jednání nebo při prezentacích.

Co ke kreslení potřebujete?
- fixy (doporučuji např. zn. Stabilo nebo Centropen)
- pastelky
- blok nebo papír. 

Jak kreslit?

Kreslit můžete i digitálně. Já jsem svůj workbook připravovala v digitálním programu Procreate. Připravila jsem úkoly, které je vhodné každý den zpracovat. 

Pokud už kreslíte o něco lépe, zkuste zadání pro jednotlivé dny zpracovat jinak, po svém. 

Jak workbook vypadá?
Má 60 stránek (formát PDF). Spolu s ním získáte i tipy na vhodné pastelky, fixy či digitální programy. Je vytvořen tak, že máte každý den nové zadání a tedy kreslit můžete každý den, tj. 30 dnů. Cena je 135 Kč. Dvě jazykové verze - česká a anglická. 

Chcete si začít kreslit? 

Workbook si můžete zakoupit na Jak jednoduše kreslit . Jednoduše začněte, aniž byste čelili jakémukoli hodnocení.

Přeji hodně úspěchů! 

Zvu vás k nám do skupiny na FB: Zizitom, kde probíhají kreslící výzvy a získáte i tipy nejenom na kreslení (doodle), ale i na sketchnoting.

Mějte se fajn

Zdenka - Zizitom

Tréninky: www.edux.cz
Instagram: Zdenkakresli
Jak jednoduše kreslit: Workbook 
FB: Zizitom

Žádné komentáře:

Okomentovat

Linkwithin.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...