pátek 29. ledna 2021

Hledáte kreativní dárek na Valentýna? Zkuste mé kupony

Už víte, čím uděláte radost na svatého Valentýna? Květina, večeře i romantický dárek partnera určitě potěší. Pokud chcete přidat něco víc, nebo naopak vůbec nestíháte něco plánovat, připravila jsem pro vás Valentýnské kupony plné lásky a péče, které si můžete na mých stránkách volně stáhnout, vytisknout a použít jako dárek.

Jak fungují valentýnské kupony? 

Na kuponech nehledejte originální kód pro použití v obchodě či restauraci. „Podnikem”, jež partnerovi zprostředkuje služby zobrazené na kuponech - večeře, kytice, masáž, snídaně do postele, kultura, objetí, luxování... jste totiž vy sami.

Tak dejte vědět svému miláčkovi, že právě tyto služby u vás má schované a prostřednictvím kuponu o ně může kdykoliv požádat nebo je využijte podle vlastní fantazie.

Jaké jsou výhody valentýnských kuponů?
 Říká se, že láska nepotřebuje hodnotné dárky ani silná slova, nýbrž činy.

Odkaz pro stažení: http://bit.ly/ValentynZizitom

I přesto, že za pořízení valentýnských kuponů nic nezaplatíte, darujete vašemu nejbližšímu to nejcennější - vaši blízkost, pozornost, něhu a péči při zajišťování účelu jednotlivých kuponů.

Kupóny také zastanou originální dárek, který mnozí partneři ani nebudou čekat. Valentýnské kupóny využijete nejen na Valentýna, nýbrž v průběhu celého roku!

https://bit.ly/Webinar100221
Rádi kreslíte a tvoříte, zkuste to i s mým workbookem - Jak jednoduše kreslit. Cvičebnice existuje v české i anglické verzi. Stačí napsat, o kterou verzi máte zájem. 

Připojit se můžete i do skupiny FB: Zizitom. Probíhají v ní kreslící výzvy, tipy s čím a jak kreslit. Zvu.
 
Pro ty, co rádi tvoří, kupony jsme vytvořila v programu Procreate.

Mějte se hezky,

Zdenka

Instagram: Zdenkakresli

Pokud se vám článek líbil, sdílejte jej a doporučte jej tak ostatním – děkuji. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Linkwithin.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...