čtvrtek 2. února 2017

Úspěch je nakažlivý

Znáte ten pocit, když Vás něco přitahuje jako magnet? To byly pro mě podcasty. Proč jsem se pustila do audio rozhovorů? Je mnoho způsobu, jak podat informaci, inspiraci a sdílet nápad.

Když jsem se rozhodla s nimi začít, podcasty byly pro mě velkou neznámou. Tedy, ne úplně neznámou, ráda jsem je poslouchala, to ano. 

Ale postavit se na druhou stranu barikády a začít je vytvářet? „No teda!“, řekla jsem si. A z údivu nevycházím ani teď. Jen s tím rozdílem, že dnes už si s podcasty tykám. K 1.2.2017 slavím rok od prvního vysílání podcastů Zdenčin pokec - podcast úspěšných:)

Jak podcasty změnily můj život? 

1. Utvrzení, že to co dělám, má smysl
To, když při poslechu příběhů mých hostů zjistím, že mám k věci stejný názor, postoj. A to mě hodně baví. I vy můžete z poslechu inspirativních podcastů zjistit, že v tom nejste sami a že strach ze změny netrápí jen vás. 

2. Správná rozhodnutí
Častokrát se mi stalo, že v momentě, když jsem se o něčem složitě rozhodovala přišel správný host a ve správnou chvíli řekl tu správnou větu. V tu chvíli udeřil hřebíček na hlavičku! A já měla ve věci jasno. 


3. Zkušenosti nás obohacují
Díky podcastům jsem se jen utvrdila, že je fajn si vyzkoušet a zažít si "něco" zcela odlišného.Takové malé vykročení z komfortu:) 


Chci změnu - blog osobního rozvoje
4. Seberozvoj
Díky zajímavým a inspirativním příběhům mých hostů jsem získala větší obzory a nové dovednosti v Instagramu, e-mail marketingu, on -line nástrojích a uvědomila si důležitost cestování. U
číme se celý život, ale paradoxně čím více toho víme, tím spíše máme pocit, že se toho musíme ještě hodně naučit. Jak to máte Vy?

5. Důvěru v sama sebe
Když jsem s podcasty/audio rozhovory začínala, měla jsem dojem, že můj host je ten „trhák“, který upoutá pozornost. Když jsem pak zveřejnila i mé podcasty, zjistila jsem, že i ty jsou zajímavé. Navíc jsem navázala osobními setkání ve formě živých akcí (chcete o nich dostávat informace? Napište mi!)  - Večery se Zdenkou věnovaných startu, restartu a sdílení zkušeností a seznamování. A mé Večery už mají i výsledky....:)


6. Odvahu
Podcasty přeuspořádaly i mé životní hodnoty. Mám radost, jsem odvážná a stále vyhledávám impulzy pro další posouvání mých hranic. Více cestuji a přemýšlím, jak využít co nejlépe svůj čas. K čemu teď hledáte odvahu vy?


7. Vytvořila jsem si něco svého!
Můj projekt „Zdenčin pokec“ je pro mě malým důkazem toho, že není dobré být osamělým běžcem. A proto i vy, přesto že nejste zdatní v networkingu nebo v oficiálních seznamovacích aktivitách, vždy si můžete vytvořit něco svého a najít si jiný způsob, jak se dostat k novým lidem a začít s nimi i spolupracovat


8. Recykluji, vy také můžete
Recykluji! Krom odpadu i mé již přečtené články a knížky. Je zajímavé sledovat, jak jejich obsah a myšlenky mohu používat znovu v jiném provedení pro mou další práci. 

Závěr
Chci změnu - blog osobního rozvoje

A co vy? Máte podobný projekt nebo jste vykročili za změnou? V tom případě to určitě máte podobně. Každá změna totiž přináší pozitiva - nové přátelé a zkušenosti, ale vyžaduje i určité oběti - zatočit se svým strachem a vykročit ze zaběhnutých kolejí. Důvěrně to znám, mám chuť se na některé věci "vykašlat":) Pak se uklidním:)

Doporučení:
Zkuste to začít novou aktivitu podobně jako já. Pustili jste se do něčeho nového, tak hledejte co nejvíce pozitiv. Pochlubte se mi v komentáři nebo se můžeme setkat na některém s firemních tréninků nebo na mém Youtube kanálu - Jak nastartovat změnu.


Mějte se hezky

Zdenka 


Koučink: www.kouc-koucink.cz
Kurzy: 
www.edux.cz 

Ebook
Kaizen- chci změnu
Našli jste pro sebe inspiraci? Dejte vědět i svými kamarádům. Připojte se k mým odběratelům blogu nebo Youtube kanálu Jak nastartovat změnu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Linkwithin.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...