středa 27. června 2012

Chci změnu!!!

Uvažujete o změně?

Chci změnu - blog osobního rozvojeChci – to je silné motivační slovo. Toto jediné slovo je velmi důležité pro zahájení změny, a to v jakékoliv oblasti. Vychází totiž zevnitř. Pokud opravdu uvažujete o změně, tak je to ta správná formulace. 
Podstatné na tom všem je, že změnu chcete Vy, a ne někdo jiný, jako např. rodiče, přítel, kamarádka, nadřízený atd.
Blog CHCI ZMĚNU třeba může být prvním místem, kam se přijdete osvěžit:) 

Jmenuji se Zdenka jsem trenérka, koučka a modetruji podcasty a píšu tento blogu ZMĚN.


R.W. Emerson:  "Je-li člověk nespokojený se svým stavem, může jej změnit dvěma způsoby. Buď změní podmínky svého života, nebo svůj duševní postoj. První není vždy možné, to druhé je možné vždy".

Hledáte odpovědi na některou z následujících otázek? 

  • Chci si najít jiného partnera/rku, protože mi to se současným moc nefunguje, a rád/a bych se vyhnul/a opakování chyb při výběru nového.
  • V poslední době si nerozumím s dospívajícími dětmi a chci zlepšit naši vzájemnou komunikaci.
  • Máte trému při projevu na veřejnosti? Potřebujete prezentovat sami sebe?
  • Jak si uchovat energii a nepodléhat stresu?
  • Jak se zbavit omezujících přesvědčení? Např. "nejsem dost dobrý", "nikdy se nenaučím...", "nejsem schopna mluvit před skupinou lidí" atd. 
Třeba vám s tím pomůžu nebo dám inspiraci:)

Závěrem:
Chci změnu - blog osobního rozvoje

Pustíte se do změn? Jsou součástí našeho života, i když se nám to občas nelíbí:) Chcete se probrat a načerpat sílu? Vykročte ze své zóny komfortu nebo o ní zatím jenom uvažujete, věřím, že na blogu inspiruji svými články, příběhy mých klientů a že podpořím třeba i jen jednoho z vás, aby uspěl ve změně, o kterou stojí.  

Chci změnu - blog osobního rozvojeCo mě vede ke psaní blogu CHCI ZMĚNU?  

Učím v kurzech, vedu individuální konzultace už několik let a věnuji se koučování, tak věřím, že Vás různými příběhy a technikami nakopnout. Napsala jsem i e-book "Kaizen chci změnu", který Vás v klidu domova provede změnami.

Potřebujete povzbudit či najít inspiraci ve formě příběhů a cvičení? Napište mi, jak se Vám články líbí, o čem bych měla psát. Třeba tady na blogu "Chci změnu" najdete užitečné rady, tipy na knihy z oblasti osobního rozvoje, koučovací techniky, motivační filmy... 

A ještě.... jak si dobít vnitřní baterky podcasty neformální rozhovory s úspěšnými lidmi Zdenčin pokec - podcast úspěšných.  Tipy na změny najdete i na mém Youtube kanálu - Jak nastartovat změnu.


Hodně úspěchu při nastartování změny, o kterou stojíte,

Zdenka Tomaidesová, Master NLP

Kurzy: www.edux.cz 
Instagram:
Zdenčin pokec
Ebook
Kaizen- chci změnu
Podcast:
Zdenčin pokec - podcast úspěšnýchKoučink: www.kouc-koucink.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat

Linkwithin.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...