úterý 19. září 2017

Jak rozhýbat svůj život?

Moment, počkejte chvíli, nebo vás nedoženu... každý někam spěchá (třeba jako teď já s tímto textem pospíchám k vám), za něčím se žene. Zpravidla za úspěchem, za štěstím. Občas se stane, že na cestě jménem život (na které tolik spěcháme) chybí směrový ukazatel. Pak je dobré na cestu se zeptat. 
Třeba 365 otázkami za rok.  

Projekt 365 otázek - váš roční ukazatel směru.

Chci změnu - blog osobního rozvoje

Projekt 365 otázek může představovat i 365 krůčku k úspěchu. Díky zkušenostem s koučováním vím, že jsou otázky pro náš mozek nesmírně důležité. 

Na tomto je založen i můj nový projekt, který začíná 1.10.2017. Začít můžete kdykoliv. Možná, že se u něho zdržíte jen krátce. Třeba u něho strávíte jen několik měsíců. Ale kdo ví? Můžete u něj zůstat celý rok. Jak s nimi pracovat? Návod najdete dílu č. 2. 

„O čem projekt je? Kolik mě bude stát? Co projektem získám? A kde všechny otázky seženu?”... všechny tyto otázky jsou na místě. A já vám na ně odpovím, když dovolíte, opět otázkou.

Co kdybyste se ocitli na rozcestí bez ukazatele směru?
Nejspíš se někoho na cestu zeptáte. Jenže, co když zrovna nebude nikdo přítomen? Pak se ptejte sami sebe. Na každou otázku si totiž dříve nebo později dokážete i sami plnohodnotně odpovědět.


Projekt 365 otázek je vytvořen se záměrem sebevzdělávání  - kdo chce.
• Otázky v projektu se týkají osobního rozvoje, úspěchu, života.
• Otázky podněcují fantazii, rozhýbávají myšlení a odhalují naše 
vnitřní zdroje. 
• Otázky můžete pravidelně dostávat do e-mailu, stačí se registrovat na blogu nebo webu na koučink.  


365 otázek, váš mini-koučink pro každý den

Chci změnu - blog osobního rozvoje
Každý den lze pro úspěch udělat alespoň něco. Pamatujete na úžasnou filozofii Kaizen? Rozhodně vás nechci nijak zdržovat - od práce, od dětí, od obvyklých starostí. Ale jak vás může jedna otázka zdržet? 

Vždyť denně jich vyslovíme tolik! A proto vám už teď mohu slíbit, že vám otázka a práce na ní nezabere hodně času.

Otázky se týkají vždy té osoby, která je řeší.
• Nasadila jsem jim „univerzální velikost”, a proto je lze uplatnit na více oblastí života.

• začátkem měsíce obdržíte sadu otázek na příslušný měsíc.
• Pracovat na nich můžete v průběhu dne, ve volných chvílích.
• Projekt trvá celkem 365 dní, to je celý jeden rok.

A co když otázky nebudou dokonalé? Možná nebudou dokonalé! Koneckonců, co je dokonalé? Počítám s tím, že v průběhu práce s otázkami budete potřebovat podporu. Připojit se můžete kdykoliv:)


Závěr:
Chci změnu - blog osobního rozvoje

A proto bude existovat možnost konzultace, webinář... kde všechno spolu probereme. A budu ráda za tipy a postřehy od vás. Potřebnou podporu získáte i formou mých kurzů, mého blogu a dalších mých projektů. Tak co na to říkáte? Nakoukněte na web. První sada otázek přistane ve vaši e-mailové schránce.


Moje doporučení:
Vydejte se na roční cestu sebepoznávání. Pořiďte si malý notes a vykročte pomalými kroky k úspěchu a vnitřní spokojenosti.

Mějte se hezky Zdenka

Kurzy: www.edux.cz 
Koučink: www.kouc-koucink.cz
Ebook
Kaizen- chci změnu

Našli jste pro sebe inspiraci? Dejte vědět i svými kamarádům. Připojte se k mým odběratelům blogu nebo Youtube kanálu Jak nastartovat změnu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Linkwithin.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...