pondělí 8. dubna 2019

Jak se mi život otočil o 180 stupňů

Jak dlouho to ještě vydržet? Je tohle opravdu všechno, co život nabízí? Tyto otázky jsme si kladli oba s partnerem. Padlo rozhodnutí.

Ta myšlenka změny už přišla daleko dříve, ale realizovat jsme ji mohli začít až na konci roku 2018. Začnu od začátku, abyste mi porozuměli.

Blog - Chci změnu
Asi jako většina lidí i my jsme běželi krysí závod. Chodili do práce, spláceli hypotéku několik let. Já sice volnost měla, ale můj partner tak úplně ne. Pracoval 19 let v jedné firmě jako manažer IT oddělení, hodně stresu, převážně duševní práce, v průběhu noci únava a pomalu už přicházející vyhoření. 

Jedno jsme věděli – potřebujeme doplatit hypotéku, čímž bychom zmenšili finanční zátěž i riziko. Díky tomu větší volnost. Pak přišel náš den D – splatili jsme hypotéku. 18. 12.18 se náš život změnil.

Prodali jsme byt, kde jsme bydleli 19 let. Přestěhovali jsme se do podnájmu. Až se všechny dokumenty vyřeší, začínáme novou etapu života  cestování po Evropě obytným vozemMáme v plánu cca 30 zemí, takže máme co plánovat:). Teď už se dostáváme do fáze hledání a shánění karavanu. 

Toužíme si nějakou dobu vyzkoušet žít jinak, volně, i když máme v plánu pracovat
Blog - Chci změnu
Máte nápad na spolupráci? Napište mi do e-mailu. Něco společně vymyslíme.

Těšíme se na to, že potkáme nové lidi, ochutnáme různá jídla, nasajeme mořský vzduch a vyzkoušíme jiný životní styl.

Blog - Chci změnuChceme žít naplno. Stejně jsme pojmenovali i náš nový společný web Život naplno. Uvědomili jsme si, že čím jsme starší, tím rychleji život utíká. Jsme ve věku, kdy dítě odrostlo, jde vlastní cestou a my to cítíme tak, že máme dostatek chuti pro objevování světa.

Jsme plni očekávání, pomáhám si s
filozofii Kaizen, učíme se dělat postupně změny, abych si zvykla na velkou životní změnu.

Zajímalo by vás sledovat s námi tyto změny a naši cestu? 

Zveme vás na web i na zatím můj instagramový profil. Buďte našimi čtenáři, fanoušky. Jaká je vaše oblíbená země? Napište mi do komentáře:)

Mějte se fajn. ZdenkaTréninky: www.edux.cz 
Kresby: Zizitom

Instagram: Zdenka_kresli
FB: Zizitom
Youtube: Jak nastartovat změnu


Pokud se vám článek líbil, sdílejte jej a doporučte jej tak ostatním – děkuji. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Linkwithin.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...